Kviečiame jaunimą ruoštis Sutvirtinimo sakramentui!

Kviečiame jaunimą ruoštis Sutvirtinimo sakramentui!

Ar Tau 15-18 metų? esi priėmęs krikšto ir pirmosios komunijos sakramentus? Tavo širdis trokšta šio to daugiau?

Mes labai džiaugiamės šiuos mokslo metus galėdami pradėti su asmenišku pasiūlymu TAU. Ateik į savo bendraminčių būrį, kur kartu pažinsime Dievą, mokinsimės pažinti vieni kitus, save ir tai nebus labai sunku, o netgi linksma ir lengva. Turime ypatingą naujieną, jog šiais metais jaunimą sutvirtinimo sakramentui ruoš naujas žmogus, kuris netgi jau spėjo patarnauti 6 metus kariuomenėje (oho!). Apie visą tai ir dar daugiau galėsi sužinoti atėjęs jau į pirmą susitikimą spalio 4 d. (sekmadienį) 13.30 val. , kurį pradėsime šv. Mišiomis.

Tikrai laukiam Tavęs 🙂 ateik!

REGISTRUOTIS ir sužinoti daugiau informacijos gali štai čia: http://www.jonopauliausparapija.lt/sutvirtinimas/

No Comments

Post A Comment