Visų šventųjų ir Vėlinių paminėjimas parapijoje

Visų šventųjų ir Vėlinių paminėjimas parapijoje

Lapkričio 1 dieną minėjome Visų Šventųjų iškilmę, o lapkričio 2 d. – Vėlinių dieną. Abi dienas šv. Mišiose minėjome Jūsų mirusių artimųjų vardus, meldėmės už Juos, prašėme užtarimo. 

Nepamirškime jų ir kitomis metų dienomis!

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”50″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

No Comments

Post A Comment