Skirkite 1,2 proc. GPM mūsų parapijai

Mieli parapijiečiai!

Į rytojų žvelkime su stipria viltimi, kurią mums teikia tikėjimas ir pasitikėjimas Dievu. Šiandien kaip niekad trokštame gyventi, kurti ateitį sau, savo vaikams, ateities kartoms. Šv. Jonas Paulius II sakė, kad „ateitis priklauso nuo dabarties, kaip gyvename šiandien“. Nepaisant išbandymų, gyvenimas tęsiasi ir svarbūs kasdieniai darbai nesustoja…

Tad kaip ir kasmet, vėl kreipiamės į jus prašydami skirti 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio Kauno Šv. Jono Pauliaus II bažnyčios statybai.

Prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami tik per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Gyventojų užpildyti popieriniai prašymai nebus nagrinėjami.

Prašymai skirti paramą EDS nuo šių metų teikiami vedlio principu, per EDS adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkus skiltį Deklaravimas > Pildyti formą > Prašymas skirti paramą.

Gavėjas: Kauno Šv. Jono Pauliaus II parapija

Juridinio asmens kodas: 303188959

Mokesčio dalies paskirtis: BAŽNYČIOS STATYBAI

Mokesčio dalies dydis (procentais): 1,2

Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio: 2025

Prašymą gyventojai gali pateikti ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 2 dienos.

Daugiau informacijos apie paramos skyrimą skelbiama VMI svetainėje.

Pagalba ir konsultacijos paramos skyrimo bei kitais mokesčių klausimais teikiama telefonu 1882 (+370 5 260 5060) ar 8 5 2191 777. Taip pat galima pateikti paklausimą per Mano VMI, pasirinkus skiltį Paslaugos > Paklausimai > Paklausimo pateikimas.

Nuoširdžiai dėkojame. Kiekvieno mėnesio pirmąjį sekmadienį 10.00 val. aukojame Šv. Mišias už rėmėjus.