Papuoškime šv. Kalėdas gerais darbais!

Papuoškime šv. Kalėdas gerais darbais!

Artėjant 2021metų Adventui, mažajam Jokūbui kildavo vis daugiau klausimų: ar Kalėdų Seneliui užteks pinigų dovanoms viso pasaulio vaikams? Ar angelai tuokiasi? Kodėl mėnulis nešildo? Ar galima Kūdikėliui Jėzui padovanoti savo raudoną mašinytę?… ir daug kitų. Jokūbo senelis Antanas yra žvejys. Jis taip pat, kaip ir jo anūkas, laukia šv. Kalėdų, kalbasi su Jokūbu apie gyvenimą, močiutės Zitos nuotykius mokykloje, Šventojo Rašto istorijas ir naują akciją Šv. Jono Pauliaus II parapijoje.
Ar žinote kokia ji?
Jei dar negirdėjote, tuoj pat papasakosime! Šiais metais, mūsų koplyčia norime išpuošti visų gerais darbais 😊
Kaip tai padarysime?
Jūsų lauks ant lango kabančios širdelės, kuriose klijuosime paruoštas įvairiaspalves gėlytes. O kaip gauti gėlytę? Jas mainysime į Jūsų gerus darbus 🌸
Su kiekvienu apsilankymu lauksime lapelių, ant kurių būsit užrašę ką gero pavyko padaryti iki aplankant koplyčią. Įmetus lapelį į raudonąją dėžę gausite gėlytes, kurias saugosim ant širdelių iki pat šv. Kalėdų!
Atėjus šv. Kalėdoms šiomis gėlytėmis – gerais darbais – tikimės papuošti mūsų bažnytėlę nuo galvos iki kojų!
 
No Comments

Post A Comment