Papuoškime Šv. Kalėdas gerais darbais!

Papuoškime Šv. Kalėdas gerais darbais!

Gruodžio trečiąją buvo labai šalta. Tą vakarą, mažoji Amelija išbėgo iš namų vienplaukė ir skubanti. Kai kur, aplinkiniuose namuose, spindėjo lemputės, iš Juozuko namų sklido obuolių pyrago kvapas, o viename lange matėsi pūkuoto katino siluetas. Kur Amelija taip skubėjo? Mergaitė skubėjo priklijuoti gėlytės – gerojo darbo prie širdies, kabančios ant Šv. Jono Pauliaus II koplytėlės lango. O šis gerasis darbas buvo – Amelijos nupiešta atvirutė ir įmesta į kaimynės Loretos pašto dėžutę. Atvirutėje buvo užrašas: „Jūs esat pati mylimiausia mano kaimynė, draugė ir bandelių kepėja”. Amelija svajojo, kad atėjus Šv. Kalėdoms, tų širdies gėlelių bus tiek daug, kad užgimęs mažasis Jėzus krykštaus iš džiaugsmo!

No Comments

Post A Comment