Padovanok Kalėdinę dovaną parapijai!

Padovanok Kalėdinę dovaną parapijai!

Brangus parapijieti, būk apkabintas ir palaimintas!

Šv. Kalėdos – jaukumo, džiaugsmo ir stebuklų metas. Norime Jus ir Jūsų artimuosius pakviesti prisidėti prie stebuklo kūrimo! Ar sutinkate?
Jei taip – štai čia trumpa stebuklo pradžios istorija, kuri prasidėjo jau 2019 metais. Kryžius –
bažnyčios įėjimas. Jis pastatytas parapijiečių aukų ir UAB „Kaminta“ dosnumo dėka. 2020 -ieji metai – išbandymų metas, kai netikėtai užklupęs virusas privertė visus stabtelėt, taip pat ir mūsų parapija. Ir štai 2020 metų advento laikotarpyje surengėme akciją „Padovanok Kalėdinę dovaną savo parapijai“ ir gerų žmonių aukomis galėjome eiti tolyn. Per šią akciją surinkome 5020 eurų ir galėjome apmokėti susidariusią skolą UAB „Kaminta“ ir tęsti tolimesnius bažnyčios statybos darbus. Tariame Jums didelį AČIŪ!
2021 – ieji metai taip pat buvo nelengvi, bet tuo metu ir parengėme bažnyčios projektinę dalį. Parapijos geradarių ir parapijiečių dėka jau yra automobilių aikštelė, kurioje statybų metu bus galima laikyti automobilius.
Iki bažnyčios pamatų įrengimo darbų pradžios liko labai nedaug. Pamatų ir sienų sąmata 100 000
eur. (mums trūksta 50 000 eur.) Jau kitais metais planuojame pradėti darbus! Šių Šv. Kalėdų metu prašome prisidėti prie šios nuostabios istorijos tęsinio ir aplankyti mus savo malda ir auka, kad sukurtume stebuklą kartu!

Laiminu Jūsų namus ir linkiu sveikų, šviesių ir viltingų artėjančių šv. Kalėdų, bei Naujųjų 2022 Viešpaties Metų!

Klebonas kun. Andrius Alminas
Sausio 2d. už Jus bus aukojamos šv. Mišios, prašant visų reikiamų malonių Jums ir Jūsų
šeimoms.

Voką – dovaną atneškite į parapijos koplyčioje esančią dovanų dėžę (Jono Pauliaus aikštė 1) arba palikite pašto dėžutėje prie koplyčios.
Bankiniu pavedimu paskirtis – Šv. Kalėdų dovana parapijai
sąsk. Nr. LT23 7300 0101 3793 8783 Swedbank

No Comments

Post A Comment