Kviečiame visas merginas ir moteris!

Kviečiame visas merginas ir moteris!

Šiandien kuomet moterims taip trūksta palaikymo siūlome galimybę būti išgirstai, dalintis ir ne tik. Siūlome nuotolinį kursą visoje Lietuvoje gyenančioms merginoms ir moterims, kurios trokšta daugiau. Kursas vyksiantis tik 2 kartus per mėnesį siūlo pažinti savo moteriškumą, savo pašaukimą, pamilti save. Tai užtikrins susitikimų metu liudysiančios šeimos, pašvęstojo gyvenimo, įvairių profesijų ir hobių turinčios atstovės, savo patirtimi ne kartą įrodžiusios sau, kad moterimi būti gera. Kurso ašis – Johno ir Stasi Eldredge knyga “Žavingoji”- ją skaitysime (taip pat galima bus įsigyti pigiau nei bet kur kitur) ir diskutuosime. Šis kursas – galimybė prasmingai praleisti karantino laikotarpį ir pasiruošti kitoms kelionėms, kurios neišvengiamai mūsų laukia. Leiskime sau stabtelti ir mokintis pažvelgti į save Dievo akimis 🙂 
 
Kurso pradžia: lapkričio 20 d. 17.00 (Zoom platforma).
 
 
No Comments

Post A Comment