Kelionė vysk. T.Matulioniui pažinti

Kelionė vysk. T.Matulioniui pažinti

Kelionė į Kaišiadoris ir Birštoną

2017-05-27 Kauno šv.Jono Pauliaus parapijos piligrimai su bičiuliais iš kitų parapijų vyko į piligriminę kelionę ,,Su vyskupu  Teofiliumi Matulioniu”. Piligrimai dėkoja kelionės organizatoriui Jono Pauliaus piligrimų centrui ir visiems, maldoje palydėjusiems į šią piligrimystę.  Keliavusieji džiaugėsi Viešpaties ir būsimo palaimintojo artumu, ypatingai  šiltu priėmimu Kaišiadoryse, tvyrančia palaima ir eksponatais iš vyskupo Teofiliaus Matulionio gyvenimo Birštono Sakraliniame muziejuje, Rožinio malda Guronyse, nuostabiu oru, vis dar šviežia  pavasario žaluma ir žiedų gausa, o  ypač – miela tarpusavio bendryste. 

Kauno šv.Jono Pauliaus parapijos piligrimai dėkoja Dievui už kelionėje patirtų akimirkų  Amžinybės dvelksmą ir šv.Dvasios prisilietimus.

 

   
 

 Foto:

 

Sigitas Jonaitis,

Donatas Kiznis,

Rita Karalienė

 

   
No Comments

Post A Comment