KAUNO ŠV. JONO PAULIAUS PARAPIJA ŠILUVOS ATLAIDUOSE

KAUNO ŠV. JONO PAULIAUS PARAPIJA ŠILUVOS ATLAIDUOSE

Mielieji,
 
rugsėjo 6 d. vykome pasiruošti aukų rinkimui didžiuosiuose Šiluvos atlaiduose.
 
Nuo rugsėjo 7 d. mūsų parapijiečiai talkins, rinkdami aukas II bažnyčios statybos etapui – pamatų polių įrengimui.
Šio etapo samata su dokumentų paruošimu – 85 000€.
 
Kviečiame aplankyti mūsų parapijos stendą prie Švč. Mergelės Marijos koplyčios ir prisidėti prie bažnyčios statybos darbų.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”59″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Parapijos klebonas dėkoja visiems, kurie malda ir auka prisidedate prie bažnyčios statybos. ♥️
No Comments

Post A Comment