I komunijos registracija

I komunijos registracija

VAIKŲ (9–14 m.) rengimas sakramentams 2021–2022 m. m. (registracija)

MIELI VAIKAI IR TĖVELIAI (GLOBĖJAI),

Vaikų pasirengimo sakramentams PARAPINĖS KATECHEZĖS PRASIDĖS nuo 2021 m. spalio 3 d. 13.30 val. Šv. Mišiomis ir tęsis iki 2022 m. gegužės mėn. (užsiėmimai vyks 1 val. per savaitę Jūsų pasirinktu laiku).

Katechezės metu pristatomos ir gilinamos tikėjimo tiesos, mokomasi maldos, rengiamasi sakramentiniam gyvenimui, ugdomos krikščioniškos dorovinės nuostatos, skatinamas bendruomeninis šventimas. Kiekvieną sekmadienį dalyvaudami šv. Mišių aukoje, buriamės į parapijos bendruomenę, mokomės atsiverti Dievo meilei, patiriame Jo artumą. 

REGISTRACIJA vyksta tik internetu (parapijos internetinėje svetainėje www.jonopauliausparapija.lt) nuo  2021 m. rugpjūčio 24 d. iki rugsėjo 27 d.

REGISTRACIJOS ANKETA:

https://forms.gle/VWJAn6LNFE7tFKxZA

Jūsų registracija bus patvirtinta tik tuomet, kai užpildę internetu klausimyną į parapijos raštinę pristatysite krikšto dokumento kopiją (ją galima atsiųsti ir el. paštu katechetejp2@gmail.com) bei sumokėsite rinkliavą. Apie sėkmingą registracija būsite informuoti el. paštu kurį nurodysite anketoje.

Svarbu suprasti:

  • Vaikų pasirengimas Pirmajai Komunija yra proga visai šeimai augti tikėjimu. „Ne auginkime vaikus, bet aukime kartu su vaikais“ (Br. Benediktas).
  • Pasirengimas yra veiksmingas tik tuo atveju, jeigu vaikas gauna krikščioniškąjį auklėjimą savo šeimoje ir joje mato krikščioniško gyvenimo pavyzdį. Šį įsipareigojimą tėvai ir krikštatėviai prisiima vaiko Krikšto metu ir privalėtų būti ištikimi savo pažadui.

PIRMASIS SUSITIKIMAS su tėveliais (globėjais) prasidės šv. Mišiomis 2021 m. Spalio 3 d. 13.30 val.

Po jų parapijos klebonas Andrius ir katechetė Monika suteiks informaciją ir atsakys į klausimus.

DALYVAVIMAS PRIVALOMAS!

 

 

Mokėjimo rekvizitai:

Gavėjas Kauno Šv. Jono Pauliaus II parapija

Kodas 303188959,

Adresas Baltų pr. 44B , LT- 48199  Kaunas 

Tel. 867388552 ,

El. p. katechetejp2@gmail.com

Atsiskait. sąsk. Nr LT23 7300 0101 3793 8783 Swedbankas

No Comments

Post A Comment