Ekstraordinarinių Šv. Komunijos dalytojų skyrimai

Ekstraordinarinių Šv. Komunijos dalytojų skyrimai

Rugpjūčio 20 dieną buvo įteikti Kauno arkivyskupo metropolito dekretai (skyrimai).

Atsižvelgdamas į parapijos klebono prašymą, keturis mūsų parapijiečius, arkivyskupas Kęstutis Kėvalas paskyrė ekstraordinariniais Šv. Komunijos dalytojais, suteikdamas teisę nešti Eucharistiją ligoniams. 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”57″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Atlikdami šią tarnystę pasauliečiai padeda parapijos kunigams dalyti Komuniją šv. Mišių metu arba nešti Eucharistiją ligoniams, kurie negali dalyvauti sekmadienio šv. Mišių aukoje.

Mūsų parapijoje klebono įgalioti, ekstraordinariniai šv. Komunijos dalytojai, neša Eucharistiją senoliams bei ligos prispaustiems žmonėms, kurie trokšta maitintis Gyvąja Duona ir būti viena su Kristumi.

Mieli parapijiečiai, jeigu savo aplinkoje žinote ligos ar negalios prispaustų žmonių, kurie yra malonės stovyje, bet negali dalyvauti šv. Mišiose ir nori priimti Šventąją Komuniją, kreipkitės į parapijos raštinę, kad Kristus ateitų į jų namus bei širdis.

No Comments

Post A Comment