Unikali dovana

Krikštynos – viena reikšmingiausių šeimos švenčių. Krikštijamam – viso krikščioniškojo gyvenimo pagrindas, gyvenimo su Jėzumi Kristumi pradžia. Ji neapsieina be bažnyčios, svečių, vaišių ir, žinoma, be dovanų.
Dažnai klausiama, ką dovanoti krikšto proga. Šaukšteliai, čiulptukai, zodiako pakabukai ir t.t. nebedomina šios šventės dalyvių. Ieškoma kažko originalaus, įsimintino ir tuo pačiu prasmingo ir jautraus.

Norime pasiūlyti unikalią galimybę, dovaną – įamžinti Jums svarbų gyvenimo įvykį, kaip krikštą, būsimos bažnyčios sienoje. Ką įrašyti (kokią intenciją) – nuspręsite Jūs. Taip pat gausite Jūsų įrašą liudijantį sertifikatą.

Įsiamžinimas bažnyčios širdžių sienoje – istorijos kartu kūrimas, vertybių puoselėjimas, vilties ir maldos įrašymas. Visos aukos skiriamos naujos bažnyčios statyboms. Viena auka – du kilnūs tikslai!
💯proc. unikalumas ir Jūsų istorijos įamžinimas.