Dėkojame klierikui Eligijui!

Dėkojame klierikui Eligijui!

 

Dėkojame klierikui Eligijui Žakiui, kuris visus metus (!) praktikavosi mūsų parapijoje. Eligijus padėjo jaunimą ruošti sakramentams, nepriekaištingai rūpindavosi liturgija, su džiaugsmu dirbo sezoninius darbus kartu su parapijiečiais. Eligijus puikiai sutarė su visais, ypač jaunimu, o šis Eligijų vertino už atvirumą, humoro jausmą, nuoširdumą, pagalbą. Tikime, kad Eligijus sustiprėjo ir paaugo visose šiose tarnystėse, o ypač jog tai pasitarnavo ir duos vaisių tolimesniame kelyje į kunigystę jau Vilniuje.

Eligijau, linkime Tau didelių Dievo malonių!

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”47″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

No Comments

Post A Comment