Šv. Kalėdų eglutė – 2014

Šv. Kalėdų eglutė – 2014


Kaip ir kasmet, artėjant gražiausiai metų šventei – Kalėdoms, Jono Pauliaus II gimnazijoje prasideda sujudimas. Bendras gimnazijos erdves puošia menų ir technologijų mokytojos: Eglė Kerienė, Rasa Trečiokienė, Ingrida Tumėnaitė-Visockė, Greta Korsakovienė. Šiais metais joms teko didelė garbė ir atsakomybė paruošti žaislus ir padabinti Jono Pauliaus II parapijos puošmeną – Kalėdinę eglę. Mokytojos tikisi, kad ji suteiks džiaugsmo vaikams ir suaugusiems. Gražių švenčių !


 

Atvyko šv. Kalėdų eglutė. Kuri bus papuošta prieš pat šv. Kalėdas gruodžio 20 d. Ji bus ne tik parapijos bet ir visų Šilainių pagrindinė eglė.

Nuoširdžiai dėkojame, Kazlų Rūdos mokomosios urėdijos vyr. miškininkui Justinui Urbonavičiui ir jo komandai, seimo nariui R. Dagiui ir jo padėjėjai Danguolei J.


 

No Comments

Post A Comment