PRASIDEDA REGISTRACIJA Į NEMOKAMAS TEISINES KONSULTACIJAS

PRASIDEDA REGISTRACIJA Į NEMOKAMAS TEISINES KONSULTACIJAS

8-us metus iš eilės rengiamos Lietuvos advokatūra ir Lietuvos Caritas akcijos metu neatlygintinai savo teisines žinias žmonėms dovanos beveik 200 advokatų bei jų padėjėjų. Caritas pradeda registraciją į konsultacijas, kurios vyks nuo lapkričio 27 iki gruodžio 8 d. visoje Lietuvoje.
✅ Advokatai ir jų padėjėjai atsakys į klausimus ar nukreips teisinga linkme sprendžiant paveldėjimo, santuokos nutraukimo, tėvystės nustatymo, išlaikymo priteisimo, gyvenamosios vietos nustatymo ar pakeitimo, asmens pripažinimo tam tikrose srityse neveiksniu, globos ir rūpybos nustatymo, nuomos, panaudos, įsiskolinimų, nekilnojamo turto, turto arešto ar skolų išieškojimo klausimus.
Negalintys susimokėti už konsultacijas bus neatlygintinai konsultuojami ir dėl smurto artimojoje aplinkoje, orderio įteikimo ar panaikinimo, neteisėto atleidimo iš darbo ir visais kitais klausimais.
📍 Daugiau informacijos apie nemokamas teisines konsultacijas: https://www.caritas.lt/news/advokatu-konsultacijos
No Comments

Post A Comment