Džiaugiamės matydami kiek daug kartu nuveikėme ir pastatėme! Prie stogo kėlimo darbų galite prisidėti skiriant 1,2 proc. GPM, KURIS NIEKO NEKAINUOJA!

Džiaugiamės matydami kiek daug kartu nuveikėme ir pastatėme! Prie stogo kėlimo darbų galite prisidėti skiriant 1,2 proc. GPM, KURIS NIEKO NEKAINUOJA!

Padėkos skrieja bažnyčios statybų aukotojams! 💗

Štai visas pulkas geradarių, kurie savo auka prisideda prie bažnyčios sienų mūrijimo, AČIŪ JUMS : Jūratei M., Dainiui K., Aurimui Š., Veronikai P., Deividui M., Parapijietei, Nidai R., Dainiui R., Taurui V., Balasevičių ir Vizgirdų šeimoms, Birutei B.
Pirmojo bažnyčios sienų mūrijimo etapo darbų sąmata yra 15 000 eur. Šiuo metu surinkome 10 180 eur. Prisidedant kiekvienam žmogui po 30 eur reiktų dar 164 žmonių aukos. Ir štai jau turėtume reikalingą sumą sienų mūrijimui. Kartu mes galime labai daug, tad kviečiame prisidėti tampant parapijos rėmėju, mecenatu.
PAREMTI GALITE:
AB Swedbank LT23 7300 0101 3793 8783
Kauno Šv. Jono Pauliaus II parapija
Pavedimo paskirtis: sienų mūrijimas
❗❗❗Taip pat, auką galite skirti atvykus į parapijos raštinę. Arba skiriant 1,2 proc. GPM, KURIS NIEKO NEKAINUOJA. Juridinio asmens kodas: 303188959.

DĖKOJAME, KAD SAVO MALDOMIS IR AUKOMIS PRISIDEDATE PRIE BAŽNYČIOS STATYBOS! 🙏

No Comments

Post A Comment