DIDIEJI ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS GIMIMO ATLAIDAI – ŠILUVA, RUGSĖJO 7-15 D. 🙏🌿💗

DIDIEJI ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS GIMIMO ATLAIDAI – ŠILUVA, RUGSĖJO 7-15 D. 🙏🌿💗

Brangūs parapijiečiai,
Kviečiame pagal galimybes dalyvauti Didžiuosiuose Šiluvos atlaiduose, savo maldos intencijas patikint Švč. Mergelei Marijai. 🫶🏼🕊
❣️ Pilną Šiluvos atlaidų programą rasite: SPAUSTI ČIA
❣️ Šv. Jono Pauliaus II piligrimų centras organizuoja kelionę autobusu rugsėjo 9 (šeštadienį) arba 10 d. (sekmadienį). Registracija ir visa aktuali informacija: el. paštu piligrimu.centras@gmail.com arba telefonu +370 686 15225 (Mantas). Daugiau informacijos apie renginį: SPAUSTI ČIA
❣️ Kauno arkivyskupijos jaunimo centras rugsėjo 9 d. kviečia įvairaus amžiaus žmones į „Gyvą piligrimystę Šiluvos atlaiduose“. Numatomas piligrimystės maršrutas pasirinktinai 7 arba 10 km. Dalyvio įnašas nuo 6 Eur. Daugiau informacijos: info@kajc.lt arba telefonu +370 687 98265. Plačiau apie renginį: SPAUSTI ČIA
No Comments

Post A Comment