Dėkojame parapijos aukotojams! Kviečiame ir jus prisidėti prie bažnyčios statybų auka arba skiriant 1,2 proc. GPM! Mums tai labai svarbu!

Dėkojame parapijos aukotojams! Kviečiame ir jus prisidėti prie bažnyčios statybų auka arba skiriant 1,2 proc. GPM! Mums tai labai svarbu!

Ačiū, brangieji, už aukas bažnyčios statyboms! 💗

Štai visas pulkas geradarių, kurie savo auka prisideda prie bažnyčios sienų mūrijimo: Stasė Š., Violeta V., Rimantas S., Sirtautų šeima, Edita Š., Janina T., Nijolė K., Vilija S., Aušra G., Milda B., Vida T. Aldona, Bartašiūnų šeima, Zita L., Loreta A., Neringa M., Audrius G., Milda B., Rimutė Ona G., Švegždų šeima, Anoniminė auka, R. ir V. Mikuliai, A. ir A. Petrauskai, I. ir R. Usevičiai, Rimantas S., Aldona N.
Pirmojo bažnyčios sienų mūrijimo etapo darbų sąmata yra 15 000 eur. Šiuo metu surinkome 6810 eur. Prisidedant kiekvienam žmogui po 30 eur reiktų dar 273 žmonių aukos. Ir štai jau turėtume reikalingą sumą sienų mūrijimui.
Kartu mes galime labai daug, tad kviečiame prisidėti tampant parapijos rėmėju, mecenatu.
PAREMTI GALITE:
AB Swedbank LT23 7300 0101 3793 8783
Kauno Šv. Jono Pauliaus II parapija
Pavedimo paskirtis: sienų mūrijimas
Taip pat, auką galite skirti atvykus į parapijos raštinę. Arba skiriant 1,2 proc. GPM, KURIS NIEKO NEKAINUOJA. Juridinio asmens kodas: 303188959.

DĖKOJAME, KAD SAVO MALDOMIS IR AUKOMIS PRISIDEDATE PRIE BAŽNYČIOS STATYBOS! 🙏

No Comments

Post A Comment