Betliejaus taikos ugnis parapijoje

Betliejaus taikos ugnis parapijoje

Betliejaus taikos ugnis

Gruodžio 17 d. po 10:00 val. Šv. Mišių Kauno Jono Pauliaus II Gimnazijos skautai ir jų vadovė Jolanta į parapiją iškilmingai atvežė, pristatė ir dalino Betliejaus taikos ugnį.

Betliejaus taikos ugnis – akcija, skirta žmonijos taikai ir brolybei. Ji buvo pradėta radijo ir televizijos transliuotojo ORF iniciatyva 1986 m. Austrijoje, Linco mieste. Idėja kilo socialinės paramos akcijos „Šviesa tamsoje“ metu. Kasmet ypač pasižymėjęs vaikas iš Austrijos keliauja į Palestiną ir Betliejuje uždega žvakę, kuri lėktuvu, specialioje kapsulėje, transportuojama į Vieną. Iš pradžių ugnis yra platinama po visą šalį, o vėliau ir po Europą. Šią Betliejaus Taikos Ugnies nešimo užduotį visose šalyse atlieka tų valstybių skautai.

Nuoširdžiai dėkojame jauniesiems skautams ir skautų vadovei Jolantai, kad nešate Betliejaus taikos ugnį!

No Comments

Post A Comment