Akimirkos iš parapijos atlaidų “Esame mylimi Kristaus”

Dalinamės akimirkomis iš parapijos atlaidų.

Atlaidus pradėjome spalio 22 d. 17 val. šv. Jono Pauliaus II maldos grupės malda, 18 val. šv. Mišiose dėkojome už savo parapiją.
O nuo 19 val. suklupę priešais Viešpaties altorių dalyvavome maldos vakare – švč. Sakramento Adoracijoje.
Šeštadienį (spalio 23 d.) 10 val. šventėme šv. Mišias, o sekmadienį (spalio 24 d.) vyko pagrindinė atlaidų diena.

Dėkojame šv. Jono Pauliaus II piligrimų centro bendruomenės narėms Laurai Urbanavičiūtei ir Ievai Gaižauskaitei už giesmes, pakeliančias širdį link Dievo.
Dėkojame diakonui Audriui Jasinskui už parapijos atlaidų vedimą, chorui Exaudi už nuostabias giesmes, visiems patarnautojams bei kiekvienam atėjusiam ir drauge šventusiam parapijos atlaidus.

„Gyvenime tikrai svarbu, kad esame mylimi Kristaus ir kad atsakome Jį mylėdami. Lyginant su Jėzaus meile visi dalykai yra antraeiliai. Be Kristaus meilės viskas yra nieko verta.“ – šv. Jonas Paulius II