PRASIDEDA REGISTRACIJA Į ALFA KURSĄ SUAUGUSIEMS

PRASIDEDA REGISTRACIJA Į ALFA KURSĄ SUAUGUSIEMS

PRASIDEDA REGISTRACIJA Į ALFA KURSĄ SUAUGUSIEMS

Suaugusiųjų Alfa kursas skirtas:

1️⃣ Suaugusiems, kurie nori priimti Sutvirtinimo sakramentą (registracijos anketa: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdo2Fo1zMPegN…/viewform )

2️⃣ Tėvams, kurių vaikai ruošiasi Sutvirtinimo arba I-o šios Šv. Komunijos sakramentams (registracijos anketa: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdDTiNmmstJFY…/viewform )

3️⃣ Visiems, kurie nori irtis į tikėjimo gilumą (registracijos anketa: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdDTiNmmstJFY…/viewform )

Daugiau apie Alfa kursą:
🕊️ Prasideda 2024 m. Sausio 18 d., ketvirtadienį, 18 val.
🕊️ Tęsis iki Kovo mėn. 21 d.
🕊️ Registracija tik užpildžius anketą!
🕊️ Kovo 1-2 d. Šventosios Dvasios savaitgalis.
‼️ Dėmesio! Norime atkreipti dėmesį, kad skiriasi registracijos anketos. Viena norintiems priimti Sutvirtinimo sakramentą, o kita vaikų, besiruošiančių sakramentams tėvams ir visiems norintiems. Anketas rasite aukščiau.
💗Alfa kursas skirtas VISIEMS, kurie nori geriau pažinti krikščionybę: netikintiems, abejojantiems krikščionybės tiesomis, tiek tiems, kurie praktikuoja krikščioniškąjį tikėjimą ir nori gilintis į jo tiesas.
💗Sutvirtinimo sakramentas – tai leidimas veikti Dievui mūsų širdyse. Per šį sakramentą esame pripildyti ir sutvirtinti Šventosios Dvasios jėga. Šis krikščioniškos brandos ženklas įkvepia mus gyventi tikėjimu, skleisti ir ginti jį.
No Comments

Post A Comment