PIRMOJI DIENA. Kauno šv. Jono Pauliaus II parapijos piligrimai lankosi Studenyčna miestelyje netoli Augustavo. Saloje esančioje šventovėje, kurioje lankėsi ir Šv. Jonas Paulius II, aukojamos šv. Mišios. Kelionė pavedama Dievo ir Šv. Jono Pauliaus globai.
Vakare piligrimai atvyko į Krokuvos Lagevnikus ir pakliuvo į iš viso pasaulio susirinkusio saleziečių jaunimo vakarą Dievo Gailestingumo šventovėje. Gausiai susirinkęs jaunimas šlovino Dievą uždegančia giesme ir šokiu. Piligrimai aplankė šv. Faustinos relikvijas senojoje vienuolyno bažnyčioje kartu su seselėmis sukalbėdami vakarinę Marijos maldą.

Istorinis susitikimas, su žmogumi, kuris tiesiogiai pažinojo ir buvo arčiausiai mūsų parapijos globėjo Šv. Jono Pauliaus II – Krokuvos kardinolas arkivyskupas Stanislavas Dzivišas, ilgametis popiežiaus Jono Pauliaus II sekretorius.
Jis laimina mus ir linki Dievo palaimos visuose darbuose!

Antroji diena. Kauno šv. Jono Pauliaus II parapijos piligrimai aplankė Vavelio katedrą, klausėsi puikios lietuvių gidės pasakojimo katedroje, vėliau ėjo šventojo keliais Krokuvos senamiesčiu, aplankė šv.Floriono bažnyčią, kurioje Karolis Voityla buvo vikaru, susitiko su kardinolu S.Dzivišu. Kardinolas labai šiltai priėmė ir kiekvieną palaimino bei paaukojo naujajai parapijos bažnyčiai. Vakare Vavelio katedroje piligrimai dalyvavo šv. Mišiose, kuriose išklausė pamokslą apie šv. Kazimierą. Piligrimai dėkoja Dievui už Jo malones.

Trečioji piligrimystės diena. Pirmoji dalis. Piligrimai aplankė Krokuvos Lagevnikuose esantį šv. Jono Pauliaus II Sanktuariumą, dalyvavo šv.Mišiose jame esančioje Jono Pauliaus II relikvijų koplyčioje. Vėliau klausėsi Gailestingojo Dievo Motinos vienuolyno sesers pasakojimo apie Dievo Gailestingumą ir šv. Faustiną.

Ketvirtoji diena. Rytas Krokuvos Lagevnikuose. Piligrimai dalyvavo kun. A. Biniek ir parapijos klebono aukojamose šv. Mišiose Dievo Gailestingumo Motinos vienuolyno bažnyčioje. Po pietų – Zakopanė, apsistota Jono Pauliaus II pamėgtoje vietoje – šv. Uršulės seserų vienuolyne. Pasitikusių sesių džiaugsmas ir dosnumas buvo išskirtinis, galbūt todėl net 16 metų kasmet čia atvykdavo ir Jonas Paulius II. Po pietų piligrimai keliavo kalnų link. Žaibas, ledukų lietus ir neperregimas rūkas pasitiko Kasprowy viršukalnėje, į kurią pakilus, laikinai buvo sustabdytas ir keltuvas. Vakarėjant aplankyta nuostabi Fatimos Marijos šventovė, kurią lenkai pastatė atsidėkodami Fatimos Marijai už išgelbėtą Jono Pauliaus gyvybę, kai į jį buvo pasikėsinta.

Penktoji diena. Rytas, šv. Mišios sesių uršuliečių koplyčioje, kurioje meldėsi ir šv. Jonas Paulius II. Vėliau piligrimai aplankė šventojo kambarį, pasėdėjo jo fotelyje ir klausėsi 91 metų vienuolės Teresės prisiminimų, kai Jonas Paulius II atvykdavo čia kaip vyskupas, kardinolas ir popiežius.

• Kviečiame prisidėti,

Tai galite padaryti pervesdami iki 1,2% savo pajamų mokesčio iki 2020-07-01.

Jei norėtumėte skirti 1,2 proc. paramą internetu:

1. ČIA prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) .
      2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
      3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
      4. Užpildykite FR0512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale.
      5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:

(!)   5 Mokestinis laikotarpis – 2019
          (!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔
          (!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
          (!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 303188959
          (!) E3 Mokesčio dalies paskirtis – Bažnyčios statybai
          (!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2
              E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2023 m. [pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus]

Jei norėtumėte skirti 1,2%  paramą naudojantis VMI mobiliąja programėle:

1. Atsisiųskite programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“.
      2. Pasirinkite EDS Deklaracijos ir prisijunkite.
      3. Spauskite „Paramos skyrimas“ ir „Pildyti naują“.
      4. Užpildykite paramos skyrimo laukelius pagal aukščiau pateiktus duomenis.

Jei turite papildomų klausimų būtinai kreipkitės į mus el. paštu jonopauliausparapija@gmail.com.