Šv. Mišios su Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos mokiniais

Šv. Mišios su Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos mokiniais

Rugsėjo 2 dieną, mūsų parapijoje, susirinko gausus būrys Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių ir penktų klasių mokinių.

Šv. Mišiose prašome Dievo gausių malonių ir Šv. Jono Pauliaus II užtarimo, pradedant naujus mokslo metus.

AČIŪ tariame Bendruomenės Pareigūnai pareigūnėms, kurios užtikrino, kad mokiniai saugiai pasiektų parapijos koplyčią!

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”58″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

No Comments

Post A Comment