TERITORIJA

Arkivyskupo S. Tamkevičiaus dekretu nustatytos KAUNO PALAIMINTOJO JONO PAULIAUS II PARAPIJOS RIBOS šiai parapijai priskiriant dalį Kauno Šventosios Dvasios parapijos teritorijos ir dalį Raudondvario Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės parapijos teritorijos.

Vakarinė riba:
Romainių g. nuo pradžios iki sankryžos su Chodkevičių g.; Chodkevičių g. iki sankryžos su J. Semaškos g.; Semaškos g. iki sankryžos su Liucijanavos g.; Liucijanavos g. iki Liedos upelio (Užliedžių tvenkinio);

Šiaurinė riba:
Ledos upelis (nuo Užliedžių tvenkinio) iki greitkelio Kaunas–Klaipėda.

Rytinė riba:
Greitkelio Kaunas–Klaipėda atkarpa Vilniaus kryptimi iki žiedinių sankryžų mazgo; Žemaičių pl. iki sankryžos su Baltų pr.; Baltų pr. atkarpa iki sankryžos su Nadruvių g.; nuo Baltų pr. sankryžos su Nadruvių g. iki Baltijos g. kertant Milikonių gyvenamųjų namu kvartalą ir apimant „Santaros“ ir Milikonių vidurines mokyklas; Baltijos g. atkarpa iki sankryžos su Debesų g; Debesų g. atkarpa iki sankryžos su Audros bei Danguolės g.; nuo šios sankryžos Danguolės gatvės kryptimi iki Linkuvos g.

Pietinė riba:
Linkuvos g. atkarpa iki sankryžos su Varnių g.; nuo Linkuvos g. Vilijampolės ir Šilainių seniūnijos ribą žyminti linija tarp Tytuvėnų ir Šilalės g. iki Kėdainių g.; Kėdainių g. atkarpa iki sankryžos su Juodaičių g.; linija palei Kalnų g., abi šios gatvės puses paliekant Kauno Šv. Juozapo (Vilijampolės) parapijai, ir palei Atramos g. kertant Vakarinį lankstą, apimant Ramovių gyvenvietę (bet paliekant su Raudondvario pl. susijusį gatvių tinklą Vilijampolės parapijai) iki Kaniūkų g.; Kaniūkų g. atkarpa iki sankryžos su Romainių g. ir Šilainių pl.

Žiūrėti Kauno Palaimintojo Jono Pauliaus II parapijos teritorija didesniame žemėlapyje.

Gyvenamieji mikrorajonai, kurie ištisai arba iš dalies priklauso steigiamai parapijai:
GIRAITĖ, LINKUVA, MAIRONIŠKIAI, MILIKONIAI, RAMOVĖS, ROMAINIAI, SMĖLIAI, UŽLIEDŽIAI, VIJŪKAI.