Vėlinių aštuondienį visos šv. Mišos aukojamos už mirusiuosius, Jūsų paprašytomis intencijomis.

Intencijas už Jūsų mirusius artimus, brangius žmones galite užrašyti parapijos raštinėje, Baltų pr. 44B, tel.: 867388552.

Taip pat galite pasinaudoti ir specialiai Vėlinių aštuondieniui skirtu voku, jame surašyti norimas intencijas ir atnešti į parapijos raštinę.

Šv. Mišios lapkričio 1-8 d. aukojamos šia tvarka:

Lapkričio 1 d. (penktadienį) – 10:00; 12:00; 18:30 (vakare, Šv. Mišių metu minimi vardai)

Lapkričio 2 d. (šeštadienį) – 10:00; 18:30

Lapkričio 3 d. (sekmadienį) – 8:30; 10; 12; 13:30

Lapkričio 4 d. (pirmadienį)  ———

Lapkričio 5 d. – 8 d. (antradienį – penktadienį) – 18:30

• Kviečiame prisidėti,

Tai galite padaryti pervesdami iki 1,2% savo pajamų mokesčio iki 2020-07-01.

Jei norėtumėte skirti 1,2 proc. paramą internetu:

1. ČIA prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) .
      2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
      3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
      4. Užpildykite FR0512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale.
      5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:

(!)   5 Mokestinis laikotarpis – 2019
          (!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔
          (!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
          (!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 303188959
          (!) E3 Mokesčio dalies paskirtis – Bažnyčios statybai
          (!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2
              E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2023 m. [pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus]

Jei norėtumėte skirti 1,2%  paramą naudojantis VMI mobiliąja programėle:

1. Atsisiųskite programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“.
      2. Pasirinkite EDS Deklaracijos ir prisijunkite.
      3. Spauskite „Paramos skyrimas“ ir „Pildyti naują“.
      4. Užpildykite paramos skyrimo laukelius pagal aukščiau pateiktus duomenis.

Jei turite papildomų klausimų būtinai kreipkitės į mus el. paštu jonopauliausparapija@gmail.com.