Kauno šv. Jono Pauliaus parapijos piligrimai 2017 m. liepos 7-8 d. vyko į Didžiuosius atlaidus Žemaičių Kalvarijoje, šiltą ir ramų vakarą ėjo Kalvarijos Kalnus, po kurių išskirtinai buvo palaiminti šv. Kryžiaus relikvija.  Grįždami su gide aplankė Varnių bažnyčias, Žemaičių vyskupystės muziejų, melsdamiesi Rožinį ėjo pelke nutiestu Debesylų taku. Tytuvėnų bažnyčioje klausėsi altoriaus paveikslo istorijos, aplankė šv. Jono Pauliaus II koplyčią, apžiūrėjo muziejaus eksponatus ir dalyvavo  Rožinio vėrimo edukacinėje programoje – parsivežė po savo suvertą Rožinį ant rankos.
Paskutiniu kelionės akcentu tapo pradedamo švęsti Šiluvos parapijos 560 metų jubiliejaus šv. Mišios Šiluvos bazilikoje ir šios parapijos klebono homilija.
Piligrimystės intencija: padėka už Viešpaties malones, meldžiant šv. Dvasios Šviesos ir ugnies Kauno šv. Jono Pauliaus II parapijai ir jos piligrimams, Mergelės Marijos užtarimo ir globos visiems Kauno arkivyskupijos kunigams ir Vyskupams, mūsų šeimoms ir artimiesiems.
Dėkojame visiems keliavusiems kartu už bendrystę, ypač prisijungusiems keliems piligrimams iš kitų Kauno parapijų.