Marijos Legionas yra katalikiška pasauliečių organizacija įkurta 1921 metais ir sparčiai paplitusi po visą pasaulį. Marijos Legionas susideda iš aktyvių narių ir maldos pagalbininkų. Nariai pasižymi ypatinga Dievo Motinos meile ir stengiasi skatinti žmonių pamaldumą švč. M. Marijai, ragindami uoliai kalbėti Rožinio maldą.

Pagrindinis Marijos Legiono „ginklas“ yra malda ir džiaugsmo skleidimas.

Ši draugija pasivadino legionu dėl vieningo jos statuto, dėl griežtos jos narių vidinės drausmės ir duotų pareigų laikymosi.

Kviečiame prisijungti prie mūsų parapijoje veikiančio Marijos Legiono grupės. Susitikimai vyksta antradieniais 17 val.