Kauno Šv. Jono Pauliaus II parapijos jaunimas

• Pagrindinis Šv. Jono Pauliaus II parapijos jaunimo tikslas yra pažinti Dievą bei dalintis tikėjimu kartu.
  • Grupelė. Šiuo metu parapijos jaunimo grupelėje yra apie 12 žmonių.
  • Laikas ir vieta. Jaunimo grupelė renkasi – Šv. Jono Pauliaus II parapijos koplyčioje, antradieniais, 18.30 val.
  • Kiekvienas jaunimo susitikimas prasideda Šv. Mišiomis ir Švč. Sakramento adoracija. Vėliau jaunuoliai užsiima įvairia veikla: gamina ikonėles, turi pokalbius su įdomiais žmonėmis, žiūri filmus, šlovina Dievą giesme, sportuoja –  žaisdami frizbį, tinklinį ar krepšinį, turi karaokė vakarus, viktorinas, keliauja į gamtą, o pasitaikius galimybei, kartu vyksta į įvairius Kauno mieste vykstančius krikščioniškus renginius.

Maloniai kviečiame prisijungti kiekvieną jauną žmogų prie šios grupelės, nes tikras džiaugsmas išlieka tik tada kai juo daliniesi su kitais!