Ignaco Lojolos pratybos

,,Eik į savo kambarėlį“- šv.Ignaco Lojolos mokymu pagrįstos dvasinės pratybos kasdieniame gyvenime, trunkančios 33 savaites.
Kiekvienai pratybų dienai parinkti trumpi, susimąstyti kviečiantys pasakojimai,  Šventojo Rašto nuorodos bei taiklūs klausimai atveria vis naujas Evangelijos ir žmogaus širdies gelmes, skatina artimiau pažinti gailestingą, mylintį Dievą ir save, ragina ieškoti savo vietos pasaulyje.
Gausūs praktiniai patarimai padeda atsiverti Dievui, pastebėti švelnų Jo veikimą savo gyvenime, pamilti Jį visa širdimi, o kiekvieną žmogų – kaip patį save. Moko, kaip melstis, medituoti ir kontempliuoti Šventąjį Raštą, įveikti iškylančius dvasinius sunkumus bei priimti teisingus sprendimus.

Pasiryžti skaityti, mąstyti, dalintis bei  mokytis išgirsti kitus kviečia naujame    pratybų kurse, prasidedančiame  antrąjį spalio penktadienį  po vakaro šv.Mišių.  Su meile Jūsų lauks ir lydės 33 savaites  pratybų vadovės Roma ir Irena.