Kviečiame paremti parapijos veiklas 1,2% :)

Prašome skirti savo 1,2 proc. per kalendorinius metus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio “Kauno šv. Jono Pauliaus II parapijos“ veiklai paremti.

Prašymą reikia pateikti iki 2021 m. gegužės 31 d.

Kaip pateikti prašymą pervesti savo 1,2 % nuo gyventojų pajamų mokesčio:

1. Pasirinkite būdą, kuriuo prisijungsite prie sistemos. Patogiausia tai padaryti tiesiog per el. bankininkystę.
  2. Šone kairėje pasirinkite “Pildyti formą”
  3. Pasirinkite “Prašymas skirti paramą”
  4. Pasirinkite formą pavadinimu FR0512 v.4 bei pasirinkite formą pildyti “Tiesiogiai portale”
  5. Užpildykite asmeninę informaciją (pažymėtas vietas) lietuviškomis raidėmis (1 laukelis – įrašykite savo asmens kodą; 2 laukelis– įrašykite savo telefono numerį; 3V laukelis – įrašykite savo vardą; 3P laukelis – įrašykite savo pavardę; 4 laukelis – įrašykite savo adresą):

1. Užpildykite informaciją apie organizaciją (5 laukelis – pasirinkite mokestinį laikotarpį – 2020; 6S Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą; E1 (gavėjo tipas) reikia įrašyti skaičių 2; E2 (gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 303188959; E3 – organizacijos pavadinimas; E4 (mokesčio dalies dydis) – 1,2 proc. E5 pildomas tuo atveju, kai norima skirti lėšas daugiau nei metams – 2023.):
    1. Pasitikrinkite, ar viską užpildėte teisingai.
    2. Viršuje kairėje pasirinkite “Pateikti deklaraciją”

Atkreipiame dėmesį, kad gaunančios motinystės pašalpas mamos ir tėčiai moka gyventojų pajamų mokestį ir dalį jo taip pat gali skirti mūsų parapijai paremti.

Iškilus klausimams, prašome rašyti el. paštu:  jonopauliausparapija@gmail.com  arba skambinti tel. +370 67388552