Alfa kursas – tai tikėjimo kelionė.
Šventasis Raštas kalba apie Jėzų kaip apie Alfa ir Omega, Pradžią ir Pabaigą (plg. Apr 1, 8). Alfa kurso pavadinimas – tai  užuomina į Jėzų, kuris yra naujo Gyvenimo pradžia ir pagrindinis šio kurso veikėjas.

Alfa –  evangelizacinis kursas,  paprastai  trunkantis 10 savaičių (po vieną susitikimą per savaitę). Susitikimų metu klausomasi mokymų aktualiomis krikščionybės temomis,  diskutuojama  mažose diskusijų grupelėse, vaišinamasi.

Alfa kurso ,,vinis“ – išvažiuojamasis savaitgalis, skirtas Šventajai Dvasiai ir per Ją – gilesniam susitikimui su Jėzumi.  Kursas baigiamas šventiniu vakaru, jame dalijamasi kueso įspūdžiais, taip pat klausomasi kursą lankiusiųjų liudijimų.

Alfa kursas tėvams  skiriamas Sakramentams besiruošiančių vaikų tėveliams, tačiau mūsų parapijoje į šį kursą gali įsijungti ir kiti norintieji jame dalyvauti suaugusieji.

Alfa  kiekvienam suteikia pažinimo  džiaugsmo. Tai vienas iš geriausių kursų norintiems žengti didelį žingsnį Jėzaus Artumon.

Pirmas naujo Alfa kurso susitikimas paprastai vyksta pirmą vasario trečiadienį po vakaro šv. Mišių.

Esi laukiamas naujame Alfa.
ATEIK!